Online-VIKTORIIN. Pane oma teadmised mänguliselt proovile!

Autor: Lastemuuseum Miiamilla külastusjuht Mari Tammar

14. veebruaril avaldasime Tallinna Linnamuuseumi ajaveebis postituse: “Ajakilluke lastemuuseumi ajaloost ehk ajarännak Kadrioru lasteparadiisi”. Postitus põhineb 1937. aasta 11. juuli Päevalehes ilmunud meeleolukal artiklil, mis räägib ühest lõbusast päevast, mille ajakirjanik Kadrioru lastepargis veetis.

NÜÜD on sul võimalus seda päikselist päeva veel kord läbi elada. Vasta sama artikli põhjal koostatud VIKTORIINI küsimustele ja saa muuhulgas teada, kui palju maksis toona lastepargis lõunaks supp, mis oli siis populaarseim pallimäng ja mida peeti lastepargi kõige suuremaks atraktsiooniks. Kui oled kõigile valikvastustega küsimustele ära vastanud, vajuta ankeedi all olevale nupule “Submit”. Selleks, et teada saada oma punktiskoor, vajuta siis sulle avanenud leheküljel nupule “View score”. Seejärel avanenud leheküljelt näedki alla kerides oma õigeid ja valesid vastuseid. Iga küsimuse juures on ka kommentaar, mis õiget vastust pisut laiendab.

Ega siis muud kui head mängulusti! Viktoriin avaneb, kui vajutad SIIA!

NB! Võid mäluvärskenduseks esmalt lugeda lasteparadiisist rääkivat postitust ja siis lahendada viktoriini, et vaadata mis sulle loetust meelde jäi. Samas võid teha ka vastupidi – panna esmalt viktoriiniga proovile oma senised teadmised ning alles siis täiendada neid blogipostitust lugedes.